İslami Nişan

İSLAMİ NİŞAN organizasyonunuzda her ayrıntıya önem veriyoruz, İSLAMİ NİŞAN ORGANİZASYONU hayat boyu sürecek bir serüvenin başlangıcıdır bu açıdan önemi büyüktür!.. bir bakıma kutsaldır!
düğün serüvenine ilk İSLAMİ NİŞAN organizasyonuyla başlanır stresli ve yorucudur bizler ise hep yanınızda oluyoruz ve sizleri her açıdan tecrübemizle yanlız bırakmıyoruz titiz bir çalışma sergiliyoruz..
sizlerin seçtiği uygun gördüğü ortamlarda belirlenmiş bir programla giriş müziği eşliğinde çiftimizi düğün yerine davet ediyoruz,isteğe göre tekbir getirerekte çiftimizi salona davet edebiliyoruz..
girişde konfeti ve volkan eşliğinde görkemli bir giriş sağlıyoruz çiftimize ve sevdikleriyle beraber nişan yüzükleri takıldıktan pasta kesimi sonra çifti yerlerine alarak programımıza başlıyoruz kuran tilaveti,ilahiler,sohbetler,semazen gösterileriyle essiz bir İSLAMİ NİŞAN organizasyonu düzenliyoruz..
yıllardır türkiyenin her bölgesinde sayısızca organizasyona imza attık ve şimdi profosyonel kadromuzla titizlik anlayışımızla sizlere hesaplı kaliteli ve huzurlu organizasyonlar sunuyoruz..
İLETİŞİM;(0530)441 6762

 

1. ÖRNEK İÇERİK
Açılış konuşması (Sunucu) Kur’an-ı Kerim
tilaveti Kur’an ve sünnet üzere evliliksohbeti
İlahi Grubu (ilahi Sanatçısı, Org) Takı
Merasimi Kapanış (sunucu)
2. ÖRNEK İÇERİK
Açılış Konuşması (sunucu) Kur’an-ı Kerim Tilaveti Kur’an ve sünnet üzere evlilik sohbeti İlahi Grubu (ilahi Sanatçısı, Org) Semazen Gösterisi Takı Töreni Kapanış (sunucu) 
3. ÖRNEK İÇERİK
Açılış Konuşması (Sunucu) Kur’an-ı Kerim Tilaveti Kur’an Ve Sünnet Üzere Evlilik Sohbeti İlahi Grubu (İlahi Sanatçısı, Org) Semazen Gösterisi Tiyatro Ekibi (Skeç Ve Parodiler) Takı Merasimi Kapanış (Sunucu)
4. ÖRNEK İÇERİK
Açılış Konuşması (Sunucu) Kur’an-ı Kerim Tilaveti Kur’an Ve Sünnet Üzere Evlilik Sohbeti Tasavvuf Grubu (Kanun, Ney, Def, Ud) Semazen Gösterisi Takı Merasimi Kapanış (Sunucu)